Як у Telegram легко шукати стрічки новин

Telegram уже давно став більше ніж просто месенджером: у ньому можна робити практично що завгодно. Наприклад, читати новини від улюблених сайтів. Знаходити їхні стрічки новин можна досить просто.

У Telegram з’явився бот Feedler, якому достатньо вказати посилання улюбленого новинного сайту, блогу або YouTube-каналу, і він знайде всі його стрічки новин у форматах RSS і Atom. Після цього досить вибрати стрічку, і бот почне щогодини надсилати свіжі публікації від обраного ресурсу.

Як говорить розробник, бот покликаний заощадити час, який користувач витрачає на відкриття браузера, введення в адресний рядок URL ресурсу і пошук свіжих статей. З Feedler достатньо лише ввести адресу сайту, а все інше зробить бот.

Бот дозволяє швидко знаходити контент з найпопулярніших російських, білоруських та українських сайтів. Статті розбиті за розділами, як на оригінальному ресурсі. А ще у Feedler є вкладка з найкращими групами «ВКонтакте» – ця соцмережа залишається популярною серед українців.

У планах розробників – додати підтримку Facebook і Twitter, пошук за групами «ВКонтакте» і Facebook, ручне налаштування розкладу.