Microsoft змінює умови програми тестування Windows 10: тестерів поділять на групи

Саркар говорить, що хоча опції будуть у тестових версіях, вони не обов’язково з’являться в наступному великому оновленні Windows 10

Редмондський гігант нині готує до випуску наступне оновлення Windows 10 під кодовою назвою Redstone 4. Воно вже деякий час доступне учасникам програми тестування Insiders у розділі раннього доступу Fast ring. Однак днями Microsoft повідомила про зміни в умовах цієї програми: тестувальники не отримуватимуть доступ до всіх функцій.

Windows 10

В офіційному блозі Windows Insider керівник цієї програми Донна Саркар розповіла про новий підхід A/B у тестуванні випусків своєї ОС. За її словами, компанія почне проводити контрольовані дослідження деяких нових функцій Windows 10.

Поки що це буде в невеликому масштабі, як, наприклад, нові іконки хабу в Microsoft Edge. При цьому деяка частина користувачів отримає нові опції, а інша залишиться зі старими. У подальшому компанія порівнюватиме рівень задоволення обох груп.

Нововведення означає, що нові функції, якими займається Microsoft, можуть почати з’являтися не так часто. Адже на проведення тестування A/B потрібно багато часу. Тому Саркар говорить, що хоча опції будуть у тестових версіях, вони не обов’язково з’являться в наступному великому оновленні Windows 10, як це відбувається зараз.

Програма оновлення Insider вже має кілька тестових стадій – Fast, Slow, Release Preview, Skip Ahead. Користувачі самі визначають, до якої групи їм входити, і можуть отримувати нові функції Windows 10 раніше за інших. Установлення тестових версій Windows 10 є безплатним і дозволяє отримати ліцензійну ОС без затрат.

10 КОМЕНТАРІ

   • так звичайно, а Ви що про це не знали ??? це показали декілька останніх хакерських атак, організованих кацапським фсб, на державіні, приватні підприємства та фінансово банківську систему України. Наприклад з банків, під час атаки вірусу Petiya.A/notPetya (27.06.2017) не постраждав тільки Приватбанк, бо у нього усі робочі станції. окрім перміналів, на Linux, при чому це ОС власної розробки, побудавана на основі Debian/Ubuntu …

    • Тю, так ви боїтеся, що ваш ПК зламають вороги? То просто ставте оновлення частіше тай усе. Нашо отак мучитись з тим Лінуксом. Іграшок немає нормальних, скайп глючить, офісні пакети криві.

     • Ощадбаку, Лайфу, Укртелекому і ще більше сотні великих підприємств в Україні це моцно помогло ???

     • Та якби вони ставили оновлення, то помогло би.
      До того ж неясно про який саме випадок ви кажете.

      Якщо про випадок з M.E.doc., то пони як раз і заразилися від того, що не ставили оновлення. А потім заразили усіх інших. І не важливо, на чому би там були компи у Ощадбанка – вони б все одно позаражалися, бо довірена програма була заражена.

     • ну я про що … За останній рік було дві гучні кібер-атаки :
      1. 15.12.2016 року на корпоративну мережу Укрзалізниці, Києвенерго, Мінфін і Казначейство з допомогою поштового трояна-шифрувальщика Petya&Misha.
      2. 26.06ю2017 року вірус-шифрувальник Petiya.A через оновлення програми Медок. цей Медок був розроблений та нав?язаний прокацапськими регіАналами за правління “віті ялинковича” як безальтернатива, а потім цю програму (за іншими даними хостінг який належав кацапам) використало кацапське фсб на атаки на українські компанії, судячи з усього вмсновків не зроблено і досі – це дибільне недо-ПЗ і далі використовується, де є гарантія що вона не зливає інфу на якісь сервер в мацкве ???

     • Чому Лінукс не сприймає віруси?
      1) Їм менше користуються комп’ютерні овочі, які при виді великої кнопки “Завантажити” відразу клацають, як мавпа по клавіатурі.
      2) У Лінукса набагато вище рівень безпеки. Ви навіть в Гугл Хром не зможете зайти не вівши паролю. Програми не мають несанкційованого доступу на ПК. Багато з них треба запускати в терміналі від прав адміністратору.
      3) ЛібреОфіс працює шикарно. Не подобається Лінукс-версія Скайпу, користуйтеся веб-версією. І це претензія не Лінуксу, а Майкрософту.
      Повірте, ті, хто створюють й розповсюджують віруси, самі сидять на Лінуксі.

Comments are closed.