Субота, 2 Грудня, 2023

Як у Windows 10 отримати рухомі анімовані шпалери робочого столу

Настільний комп’ютер, ноутбук чи планшет з Windows можна дещо «оживити», замінивши статичне фото на робочому столі на відео. Однак демонстрація відеошпалер може потребувати багато ресурсів. Є третій варіант – анімовані шпалери у форматі GIF.

Анімовані GIF-шпалери є стандартною опцією на смартфонах, але Windows не підтримує їх. Необхідно використовувати сторонні рішення для використання таких шпалер на комп’ютері, наприклад, Plastuer.

Plastuer дозволяє встановити як  шпалери GIF, відео та веб-сторінки HTML5. Програма платна і розповсюджується за пожертвами – користувач може оплатити будь-яку суму, починаючи від $2. Додаток має розмір 82 МБ та не потребує встановлення.

Для роботи Plastuer використовує технології WebGL та Open Source Chromium. Утиліта підтримує кілька моніторів і автоматично їх розпізнає при запуску. Plastuer автоматично розпізнає додатки, які розгортаються на повний екран (ігри, фільми), та автоматично призупиняє анімацію для заощадження обчислювальних ресурсів.

GIF-анімації можна створювати з відеофайлів, використовуючи сайт Giphy. Також можна завантажувати готові анімації на ресурсах Giphy, Tenor, Reddit, Pixelstalk, Gfycat.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися