Вівторок, 25 Червня, 2024

Особливості вибору телефону під час війни

До початку повномасштабного вторгнення, напевно, мало хто міг уявити, яким важливим предметом в умовах війни стане мобільний телефон. Зрозуміло, що надійний зв’язок із близькими став нагальною необхідністю. Але смартфон для багатьох також став джерелом новин, у більшості встановлений застосунок для оповіщення про повітряні тривоги, а за графіками відключень електроенергії ми також слідкуємо переважно за допомогою цього гаджета. Поточні обставини накладають на вибір нового телефона певні особливості. Розкажемо про це в нашій статті.

Кнопковий телефон чи смартфон?

Доволі розповсюджена думка, що кнопковий телефон надійніше завдяки простій конструкції, тому краще купити телефон типу «бабушкафон», як його називають в народі. Це не зовсім так, адже надійність, в першу чергу, залежить від якості збірки та комплектуючих. Обмежений же функціонал кнопкового телефону позбавляє користувача багатьох можливостей, наприклад, спілкування у месенджерах.

Розумнім рішенням буде придбати кнопковий телефон в якості додаткового апарата, наприклад, на випадок дуже тривалої відсутності електроенергії, коли поповнити заряд смартфона буде неможливо. Тут дійсно важливою стане здатність кнопкового апарата довго тримати заряд (якщо, звичайно, його акумулятор у гарному стані).

Чи варто купувати захищений смартфон?

Клас смартфонів із підвищеним рівнем захисту до війни цікавив переважно туристів та любителів активного відпочинку. Сьогодні ж багато користувачів вирішують придбати смартфон, захищений від пилу та вологи, стійкий до ударів та вібрацій. Якщо ви перебуваєте в екстремальних умовах або існує висока вірогідність, що опинитесь в таких умовах, то вибір захищеного смартфона цілком виправданий. Головне тільки почитати огляди з результатами тестів, щоб пересвідчитися, що заявлений виробником рівень захисту відповідає дійсності. Бо сам по собі агресивний дизайн гаджета і заяви, що він відповідає «військовому стандарту», ще ні про що не говорять.

Деякі захищені смартфони можуть мати навіть прилад нічного бачення та тепловізор. Звичайно, не варто серйозно ставитись до цих функцій. Замінити відповідні професійні прилади вони не здатні.

Ну а якщо ви постійно перебуваєте в тилу, особливого сенсу переплачувати за підвищений захист немає.

Чим більше ємність батареї — тим краще?

Постійні відключення світла привчили нас заряджати гаджети при першій-ліпшій можливості. Природно, що виникає думка при купівлі нового телефону віддавати перевагу моделям із найбільш ємними акумуляторами. Слід зазначити, що важливіша не висока ємність сама по собі, а тривалий час автономної роботи. Цей показник залежить не лише від заявленої кількості міліампер-годин, але й від енергоспоживання «заліза» та оптимізації операційної системи. У випадку невдало оптимізованого софту, телефон може розряджатися за лічені години, маючи при цьому потужну батарею. Саме тому краще звертати увагу на результати тестів, а не лише на цифри в характеристиках гаджета.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися