Четвер, 30 Травня, 2024

Як у браузері Microsoft Edge синхронізувати вкладки між пристроями

Microsoft запустила у своєму браузері Edge Chromium функцію синхронізації відкритих вкладок між пристроями. Також синхронізується історія перегляду. Опція працює на гаджетах з операційними системами Windows 10, macOS, Android, iOS.

На пристроях, які повинні синхронізувати між собою дані браузера, повинен використовуватися один і той самий акаунт Microsoft. Опція синхронізації також повинна бути активована на кожному девайсі.

В Edge Chromium на Windows 10 або macOS тапніть кнопку з трьома крапками для відкриття додаткового меню. Перейдіть у розділ налаштувань та відкрийте «Профілі». Активуйте опцію синхронізації та оберіть дані для синхронізації – історію переглядів та відкриті вкладки.

На мобільних гаджетах з Android та iOS також у Edge Chromium натисніть кнопку додаткового меню у вигляді трьох крапок у нижній частині екрана. Зайдіть у розділ налаштувань та прокрутіть його, поки не побачите ім’я використовуваного акаунту. Тапніть на нього, увімкніть синхронізацію і виберіть тип даних для синхронізації.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися