Як видалити додаток на смарфоні Android чи iPhone

Невикористовувані вами додатки зменшують кількість фотографій та відео, які може вмістити ваш смартфон. Непотрібні програми також можуть сповільнювати смартфон, працюючи в фоновому режимі. Хорошим рішенням є видалити невикористовувані додатки.

Невикористовувані вами додатки зменшують кількість фотографій та відео, які може вмістити ваш смартфон. Непотрібні програми також можуть сповільнювати смартфон, працюючи в фоновому режимі. Хорошим рішенням є видалити невикористовувані додатки.

Існує два види програм: системні та встановлені програми. Системні програми попередньо встановлені на телефоні, а встановлені програми – це ті, які ви встановлюєте з магазину програм. Системні додатки неможливо видалити з телефону.

Як видалити додаток на смартфоні Android

Видалення програм на телефоні Android можливо двома методами, залежно від прошивки смартфона.

Використання програми “Налаштування” – це надійний спосіб видалити програми на пристрої Android. Перейшовши в налаштування, можна побачити всі доступні додатки.

Відкрийте меню Налаштування зі значком з зубчастим колесом. Значок може бути на головному екрані або в меню усіх додатків.

Прокрутіть униз до розділу «Програми та сповіщення» або просто «Програми». У цьому підменю будуть всі встановлені програми в алфавітному порядку. Виберіть кнопку з трьома крапками у верхньому правому кутку екрана та торкніться «Керувати програмами».

Перегляньте список програм, щоб знайти піктограму програми, яку потрібно видалити. Торкніться її іконки, щоб отримати доступ до сторінки інформації про програму, і натисніть «Видалити». Ви отримаєте запит «Так/Ні». Натисніть «Так», і телефон негайно видалить програму. Повторіть цей процес з кожною програмою, яку потрібно видалити.

Другий метод передбачає вибір значка програми прямо з головного екрана Android або панелі програм. Все, що потрібно зробити – це натиснути й утримувати ярлик програми.

Знайдіть програму, яку потрібно видалити, на головному екрані або на панелі програм свого телефону Android. Натисніть і утримуйте її піктограму та перетягніть її вгору екрана.

Поставте іконку програми на опцію видалення, і натисніть «Ок», щоб завершити видалення програми.

Окрім двох описаних вище методів, ви можете видаляти програми прямо з Google Play Store. Додатки, які ви вже завантажили з магазину Google Play, мають опцію «Видалити» замість «Встановити». Виберіть значок Google Play Store на телефоні. Знайдіть і виберіть програму, яку потрібно видалити. Торкніться «Видалити», і ваш телефон видалить програму.

Як видалити додаток на iPhone

Існує також два основних способи видалення програм на iPhone.

У першому методі потрібно взаємодіяти зі значком програми. Знайдіть і виберіть піктограму програми, яку потрібно видалити – утримуйте її, щоб відкрити параметри ярлика. Опції: «Редагувати головний екран», «Поділитися програмою» та «Видалити програму».

Виберіть «Видалити програму». З’явиться підказка. Виберіть «Видалити програму» у підказці. З’явиться попередження про те, що ви втратите програму та всі її дані.

Торкніться «Видалити» в останній раз, щоб видалити програму та дані зі свого iPhone.

Другий метод – «метод похитування Apple на домашньому екрані». Цей метод дозволяє видаляти програми без тривалого натискання.

Виберіть і утримуйте будь-яку порожню частину головного екрана вашого iPhone, доки не помітите, що значки додатків почнуть хитатися.

Знайдіть програму, яку ви хочете видалити, і торкніться знака мінус, який з’являється у верхньому правому куті програми.

Ви побачите підказку «Видалити програму» та «Видалити програму з головного екрана». Виберіть «Видалити програму».

Як повторно встановити видалений на смартфоні додаток

Якщо ви хочете перевстановити або повторно завантажити будь-яку видалену програму, відвідайте магазин додатків на своєму телефоні. Ви побачите список усіх програм, якими ви володієте, включаючи ті, яких зараз немає на вашому пристрої.