Неділя, 16 Червня, 2024

Instagram починає розсилати сповіщення про зниклих дітей

Instagram почне включати в стрічку користувачів повідомлення про зникнення дітей у їхньому районі. У компанії стверджують, що функція почне запроваджуватися завтра, і вона буде доступна в 25 країнах протягом найближчих кількох тижнів.

Користувачі Instagram не повинні очікувати, що бачитимуть оголошення про зниклих дітей дуже часто. Компанія зазначає, що сповіщення мають бути рідкісними та специфічними для області пошуку. Instagram використовуватиме такі фактори, як IP-адреси та дані про місцезнаходження, щоб визначити, які облікові записи знаходяться в районі ймовірного зникнення, щоб надсилати їм сповіщення.

Сповіщення з’являтимуться в каналах користувачів, а не як сповіщення в програмі. На відміну від мобільних сповіщень, які часто надходять через бездротових операторів, версія сповіщення Instagram міститиме фотографію та опис зниклої дитини, а також інші відповідні деталі, наприклад, де її востаннє бачили. Також буде номер телефону, щоб повідомити інформацію чи інші відомості до правоохоронних органів.

Хоча Meta (раніше Facebook) не вперше додала демонстрацію оголошень про зниклих дітей, компанія зазначає, що Instagram може мати особливий вплив. Оскільки це платформа, яка розрахована на візуальний контент та яка вже широко використовується підлітками. Facebook почав показувати відповідні оголошення користувачам у 2015 році.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися