Понеділок, 4 Грудня, 2023

Samsung випустила додаток, який з двох iPhone робить один гнучкий

Гнучкі смартфони уже міцно закріпилися на ринку, але Apple все ще не пропонує такого девайса своїм фанатам. Натомість, це зробила Samsung, дозволивши власникам iPhone віртуально відчути гнучкий афон. Подібне стало можливо зі свіжою версією додатка Try Galaxy.

Веб-додаток для iPhone під назвою Try Galaxy дозволяє користувачам iOS випробувати певні функції Android і оболонки OneUI від Samsung. Це спосіб Samsung намагатися переконати користувачів iPhone перейти на Android.

Днями Samsung випустив нове оновлення для Try Galaxy. Тепер додаток містить деякі нові функції з останньої версії оболонки One UI 5.1.1, яка дебютувала на найновішій парі гнучких смартфонів Samsung Galaxy Z Fold 5 і Galaxy Z Flip 5.

На додаток до функцій програмного забезпечення, веб-додаток також дозволяє користувачам iPhone відчути, як це користуватись гнучким телефоном.

З’єднавши два iPhone разом, можна побачити, що екран розтягується на обидва телефони, даючи користувачам iOS уявлення про те, скільки більше екрану є всередині чогось на зразок Galaxy Z Fold 5.

Якщо у вас є два iPhone і ви хочете спробувати перетворити їх на віртуальний гнучкий смартфон, ви можете відвідати сайт Try Galaxy (https://trygalaxy.com/).

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися