Як вимкнути попередній перегляд посилань у програмі «Повідомлення» на iPhone

Коли посилання надсилається через SMS або розмову iMessage у Повідомленнях, програма автоматично змінить URL-адресу на вбудоване посилання попереднього перегляду.

Apple автоматично перетворює більшість URL-адрес у програмі Messages у розширений попередній перегляд посилань. Але іноді краще побачити повну URL-адресу. Хоча в iOS, iPadOS або macOS немає налаштувань, які вимикають розширений попередній перегляд посилань, є простий спосіб показати URL-адресу разом із ім’ям домену та шляхом.

Проблема з розширеним попереднім переглядом посилань у повідомленнях iPhone

Коли посилання надсилається через SMS або розмову iMessage у Повідомленнях, програма автоматично змінить URL-адресу на вбудоване посилання попереднього перегляду. Отримувач побачить заголовок, домен (з субдоменом або без нього) і невелику піктограму в сірій підказці. Іноді будуть прикріплені зображення або відео.

Видалення попереднього перегляду має багато переваг, і ось лише деякі з них:

  • Це полегшує виявлення спроб фішингу та уникнення відкриття зловмисних посилань, оскільки шлях надає додаткову інформацію за межами домену та субдомену.
  • Це запобігає виникненню помилок за деякими посиланнями, як-от надто довгі спроби завантажити попередній перегляд або повідомлення про те, що сторінку неможливо знайти.
  • Це дозволяє уникнути неправильного попереднього перегляду. Наприклад, якщо веб-сайт налаштований на переспрямування на найближчу сторінку. Айфон покаже попередній перегляд сторінки з найкращою відповідністю, а не тієї, якою ви поділилися.
  • Це зупиняє автоматичне перетворення символів. Повідомлення перетворюватимуть деякі символи-гомогліфи на їхні схожі за замовчуванням, що призведе до зовсім іншої URL-адреси.

Надсилання повних URL-адрес замість попереднього перегляду посилань

Більшість програм для обміну повідомленнями для Android відображатимуть повну URL-адресу та розширений попередній перегляд посилань, тому варто хвилюватися лише про те, щоб робити це з друзями, які використовують Повідомлення на iPhone, iPad або Mac.

Перш ніж вставити або ввести URL-адресу, поставте перед нею крапку, а потім додайте крапку після URL-адреси. Будь-який із варіантів нижче спрацює:

 

.https://example.com/no-preview-page/.

.https://example.com/no-preview-page/ .

. https://example.com/no-preview-page/.

. https://example.com/no-preview-page/ .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я