Неділя, 26 Травня, 2024

Як вимкнути статус активності на Facebook

Інші користувачі Facebook не обов’язково повинні знати, що ви зараз також знаходитеся онлайн і увійшли в свій акаунт цієї соцмережі. Facebook дозволяє стати невидимкою, приховавши свій статус активності. Останній виглядає як невелика зелена крапка поруч із фотографією користувача.

У браузері на настільному комп’ютері увійдіть на свою сторінку Facebook та натисніть іноку вбудованого чату, яка знаходиться в правому верхньому кутку сторінки.

У меню, що випадає, оберіть кнопку у вигляді еліпсу для переходу в налаштування чату. Знайдіть опцію вимкнення статусу активності та деактивуйте її.

Facebook пропонує відключити показ свого статусу онлайн для усіх або лише для певних людей. Останні можуть бути в чорному або білому списку. Якщо ви оберете демонстрацію статусу активності лише для людей із білого списку, тоді його бачитимуть лише вони, а решта ваших друзів на Facebook не отримуватимуть оновлення вашого онлайн-статусу. Чорний список працює навпаки.

На мобільному пристрої відключити статус онлайн-активності свого акаунту можна у додатку Facebook. В ньому необхідно натиснути кнопку чату, а потім – клацнути на аватарку свого профілю у верхньому лівому куті. Оберіть опцію відображення статусу активності та вкажіть, для яких людей його відображати.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися