Середа, 6 Грудня, 2023

Як занурити дисплей у надійний сон

У моніторів є зручна функція енергозберігання, яка дозволяє полишити комп’ютер, а він сам через деякий час перейде в режим сну. Завдяки цьому машину можна, наприклад, залишити працювати на ніч чи завантажувати великий файл, а вранці натиснути будь-яку клавішу та продовжити роботу. Однак реалізований алгоритм подібного сну дозволяє будь-якій програмі його перервати. Через це дисплей серед ночі може розбудити своїм сяйвом. Щоб такого не траплялося, екран можна занурити у надійний сон, вивести з якого можна лише «гарячою» клавішею.

Для цього необхідно скористатися утилітою Super Sleep, яка блокує вихід монітора з режиму сну і дозволяє це зробити лише користувачеві. Завдяки цьому можна, наприклад, переключати треки в музичному плеєрі, а монітор буде у вимкненому стані. Такий підхід виявляється зручним, коли клавіатура бездротова. Тоді можна дистанційно вмикати монітор без необхідності фізично підходити до самого дисплея та натискати кнопку живлення.

За замовчуванням «гарячі» клавіші у Super Sleep вибрані, як Ctrl+F9 – для активації утиліти та Ctrl+F10 – для пробудження монітору. Їх можна змінити через налаштування в іконці в системному лотку. Окрім цього, програма має стандартні функції живлення комп’ютера: сон, режим очікування та вимкнення.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися