Неділя, 19 Травня, 2024

Вмикайте музику, якщо не хочете, щоб відео з вами публікували онлайн: рецепт від копа зі США

Організації керування правами на аудіо та відео пильно стежать, щоб їхній контент не поширювався в онлайні без їхнього відома. В інтернеті навіть ходить популярний жарт, що якщо відео не повинне опинитися в онлайні, потрібно під час його зйомки ввімкнути мультик студії Disney, котра дуже активно видаляє контент, який неправомірно використовує її матеріали. До схожого способу вдався поліцейський зі США, коли не захотів, щоб відео з ним поширювалося інтернетом.

У поліцейський відділок Беверлі-Гіллз звернувся громадянин Сеннет Девермонт, який хотів оскаржити несправедливий, на його думку, штраф. Девермонт є відомим місцевим активістом, який регулярно проводить стримінг протестів проти поліції. Його акаунт Instagram нараховує понад 300 000 фолловерів.

Свій візит Девермонт також транслював в прямому ефірі, коли до нього підійшов сержант Біллі Фейр. Поліцейський запитав, скільки людей дивиться трансляцію, на що Девермонт відповів «достатньо».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ALWAYS FILM THE POLICE #AFTP (@mrcheckpoint_)

Після цього Фейр перестав відповідати на питання чоловіка, дістав свій телефон та гучно увімкнув музичний трек Sublime – Santeria. Лише через певний час звучання треку поліцейський почав знову розмовляти з Девермонтом.

Політика Instagram суворо ставиться до публікації захищених копірайтом матеріалів. Будь-яке відео з музикою, навіть якщо вона грає у фоні, може бути заблоковане.

Дії Фейра могли примусити алгоритми Instagram припинити трансляцію або вимкнути звук у ній. Навіть якщо алгоритми не спрацювали в прямому ефірі, будь-який користувач може подати скаргу на відео, примусивши Instagram його заблокувати.

В Instagram не можуть не побачити проблему, оскільки політика соцмережі дозволяє відео, в яких записане аудіо не є головною метою. Однак поведінка алгоритмів Instagram непередбачувана. Траплялися випадки, коли виконавців наказували за відтворення власних треків. Видання VICE спробувало дізнатися реакцію соцмережі конкретно на відео з Фейром, але представники соцмережі відмовилися коментувати.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися