Неділя, 19 Травня, 2024

Як записувати телефонні розмови на смартфоні

Запис телефонної розмови може стати в пригоді у багатьох ситуаціях: коли немає ручки та паперу, коли потрібно пригадати зміст переговорів чи отримати докази для суду. На Android записувати телефонні дзвінки досить просто, але є підводні камені.

У Google Play вистачає різноманітних диктофонів, що працюють під час розмов. Один з найпопулярніших – Automatic Call Recorder. Налаштовувати його якимось особливим чином не потрібно, головне – встановити опцію автоматичного запису.

 

Після цього починаються підводні камені. Запис розмов із телефонної лінії забезпечує найвищу якість звуку обох співрозмовників, але не всі смартфони з Android її підтримують.

Ця опція в Automatic Call Recorder називається Voice Call, і якщо при її виборі ви замість голосів чуєте тишу, це означає, що запис із телефонної лінії заблокований виробником. Деякі смартфони мають власний диктофон, який можна активувати з телефонного меню. Він дозволяє записувати з телефонної лінії, але його кожного разу потрібно вмикати вручну.

 

Якщо ж запис із телефонної лінії взагалі заблокований, тоді можна пошукати на свій телефон прошивку сторонніх виробників, наприклад, Lewa, Cyanogen тощо. Або користуватися єдиним доступним способом записувати розмови – через мікрофон. Він добре записує вас, а ось співрозмовника – лише при активованому гучному зв’язку, коли гучності динаміка достатньо, щоб мікрофон ухопив слова.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися