Як збільшити ресурс батареї смартфона, встановивши ліміт заряджання на 80%

Спершу переконайтеся, що ви є повним господарем вашого телефона та маєте рут-доступ. Далі перевірте, чи сумісний ваш апарат зі способом обмеження рівня максимального заряду. Для цього відкрийте файловий менеджер та перейдіть за адресою /sys/class/power_supply/battery. У цій папці знайдіть файл charging_enabled та відредагуйте його вміст, змінивши 1 на 0.

Якщо не заряджати літієві акумулятори до 100%, можна в кілька разів продовжити термін їхньої служби. При цьому невелике зниження автономності за наявності всюди розеток, USB-портів та повербанків не спричинить суттєвих незручностей. У деяких ноутбуках існує можливість обмежити заряд на рівні 80%, а ось як встановити подібне обмеження на смартфоні Android.Спершу переконайтеся, що ви є повним господарем вашого телефона та маєте рут-доступ. Далі перевірте, чи сумісний ваш апарат зі способом обмеження рівня максимального заряду. Для цього відкрийте файловий менеджер та перейдіть за адресою /sys/class/power_supply/battery. У цій папці знайдіть файл charging_enabled та відредагуйте його вміст, змінивши 1 на 0.

Спершу переконайтеся, що ви є повним господарем вашого телефона та маєте рут-доступ. Далі перевірте, чи сумісний ваш апарат зі способом обмеження рівня максимального заряду. Для цього відкрийте файловий менеджер та перейдіть за адресою /sys/class/power_supply/battery. У цій папці знайдіть файл charging_enabled та відредагуйте його вміст, змінивши 1 на 0. Поставте телефон на заряджання: якщо він почав заряджатися, на вашому апараті не вийде встановити обмеження рівня заряду.

Якщо ваш мобільник виявився сумісним, тоді завантажте програму Battery Charge Limit. Після її запуску задайте бажаний рівень максимального заряду та продовжуйте користуватися апаратом, як звичайно. Додаток працює, лише коли до гаджета під’єднано зарядний пристрій.