Субота, 15 Червня, 2024

Сучасні технології у будівництві

Нові технології в будівництві дозволяють виконувати роботи в невеликі терміни, покращують тепло- та гідроізоляційні характеристики будівель. Виробники удосконалюють склади, в перелік сучасних матеріалів входять:

  • полістиролбетон;
  • газобетон;
  • гідроізоляційні мембрани;
  • антикорозійні склади і т. д.

Одним з найбільших будівельних підприємств на півдні України та лідером житлового будівництва в місті Одесі є компанія «Будова». Вона завоювала довіру тисяч одеських родин, побудувавши понад 60 об’єктів, більшість з яких становлять житлові комплекси.

Каркасне будівництво

У числі популярних технологій за рахунок невисокої ціни — каркасний спосіб. Метод простий, екологічний, оптимальний для будівництва багатоквартирного житла і швидкомонтованих будинків для котеджних селищ.

Конструкція монтується після формування бетонного або пальового фундаменту. Вид основи вибирається відповідно до типу ґрунту та маси будівлі. Для каркаса використовують балки з деревини або металу.

Для кріплення сталевих труб необхідно свердління отворів під саморізи, з’єднувальні гвинти або застосування зварювальної техніки.

Формування конструкцій з дерева не вимагає складного обладнання. Монтаж дерев’яних каркасів спрощує геометрична форма бруса. При складанні балки з’єднуються вертикально, горизонтально, по діагоналі. Міцність конструкції збільшують герметики.

3D-панелі

До ноу-хау відносяться 3D-панелі, які є вдосконаленим методом каркасно-щитової збірки. Метод популярний при зведенні бюджетних житлових та виробничих будівель.

Панелі 3D виготовляють за інноваційною технологією, що дозволяє переробляти відходи будівельної галузі. Матеріали змішуються з цементом і виливаються в заготовку у формі стінової панелі.

Після завершення друку випускається готова стіна. Плити залишаються порожнистими і заповнюються пінобетоном. Для міцності та довговічності конструкції стінові панелі посилюють армованим каркасом з двох боків. Скріплюються плити металевими стрижнями.

Незнімна опалубка

Інновацією в будівництві є незнімна опалубка, метод застосовується для зведення:

  • котеджів;
  • госпбудівель і т. д.

На основі з бетону конструюється опалубка з панелей або блоків. Об’єкти сортуються на рівних проміжках для створення простінків, між якими встановлюється армована сітка. Порожнини заливають бетонною сумішшю. Зовнішні стінки після зчеплення бетону виконують функції утеплювача.

Нові матеріали

Інновації характерні і для сфери будматеріалів. Розробники створюють більш міцні склади,  збільшують теплоізоляцію, шумоізоляцію, знижують витрати на обслуговування, подовжують термін служби будівель.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися