Android 9 Pie повністю забороняє запис телефонних розмов

Єдина можливість записувати розмови – отримати рут-доступ, що нині також стає дедалі складнішим. Цю новину підтвердили розробники популярних програм для запису розмов CallRecorder – ACR та BoldBeast Android Call Recorder.

Експерти з форуму XDA Developers додали ще один пункт до списку того, від чого доведеться відмовитися користувачам смартфонів на новітній операційній системі Android 9.0 Pie. Фахівці з’ясували, що ця версія ОС повністю блокує запис телефонних розмов.

Єдина можливість записувати розмови – отримати рут-доступ, що нині також стає дедалі складнішим. Цю новину підтвердили розробники популярних програм для запису розмов CallRecorder – ACR та BoldBeast Android Call Recorder. За їхніми словами, Google закрила способи обходу, які вони використовували для своєї роботи.

Google кілька років тому вже робила спроби боротися із записом телефонних розмов. Із випуском операційної системи Android 6 Marshmallow у 2015 році Google закрила офіційний інтерфейс для запису дзвінків. Розробники додатків були змушені вигадувати власні способи виконати запис.

У Android виробники та Google планомірно блокують можливість користувачам отримати повні права на користування своїм смартфоном (рут-доступ). Отримати рут-доступ у Android 9 Pie сьогодні стало ще складніше – популярні рішення в один клік перестали працювати.

Найбільш реальним способом стати господарем свого телефона нині залишається прошивка альтернативного рекавері, однак для цього необхідно, щоб телефон мав розблокований бутлоадер – програмний компонент, який відповідає за завантаження ОС та інших служб після вмикання телефона. Але дедалі більше вендорів унеможливлюють розблокування бутлоадеру, одним з останніх так зробив Huawei.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я