Середа, 6 Грудня, 2023

«Windows у браузері» продемонструвала свій інтерфейс

На фоні новин про Windows 11 непомітною залишився витік інтерфейсу ще одного масштабного проєкту Microsoft. Це Cloud PC – хмарний ПК або Windows у браузері. Він повинен запропонувати повноцінний ПК у форматі сервісу із доступом з будь-якої точки інтернету.

Зображення інтерфейсу Microsoft Cloud PC з’явилося у Twitter під час анонсу Windows 11. Користувач, який опублікував картинку, вважав, що на презентації також представлять Microsoft Cloud PC. За попередньою інформацією, ПК в форматі сервісу презентують наступного тижня на конференції Microsoft Inspire.

На зображення продемонстровано інтерфейс сервісу Cloud PC у браузері, який схожий на Edge. Запущена операційна система візуально нагадує Windows 11. Однак іконки виконані в стилі Windows 10. Можливо, Cloud PC запрацює раніше, ніж стане офіційно доступна Windows 11.

Про підготовку сервісу Microsoft Cloud PC вперше стало відомо минулого року. Тоді журналісти ZDNet помітили вакансію з описом цього проєкту.

Суть Cloud PC полягає в тому, щоб надати користувачам доступ до повноцінного програмного середовища з Windows та Office 365 на будь-якому пристрої.

Сервіс відрізнятиметься від віртуальних машин та Windows Virtual Desktop тим, що тарифікуватиме в перерахунку на користувача, а не за споживання обчислювальних ресурсів. Взимку цього року стало відомо, що Microsoft готує кілька тарифів з різною продуктивністю хмарного ПК та обсягом дискового накопичувача.

Експерти вже прогнозують, що запуск такого сервісу може стати значною подією для бізнесу. Компанії зможуть заощаджувати на ліцензіях та купівлі апаратного забезпечення, надаючи співробітникам знайомі їм інструменти.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися