І поки розряджені акумулятори не розлучать нас

У Японії відсвяткували перший у світі союз двох закоханих мікропроцесорних сердець. Весілля зіграли в одному з найжвавіших районів Токіо, а серед гостей були як роботи, так і люди.

Шлюб дівчини-андроїда Юкіріні і робота Фройса влада офіційно зареєструвала. «Дівчину» під вінець привів сам Маява Денкі – творець обох роботів. А після церемонії пара розрізала весільний торт і станцювала під музику механічного оркестру.

Тамадою на весіллі був робот Pepper, який уміє розмовляти, розуміє та передає людські емоції, а також визначає настрій своїх власників, реагує на їхній дотик і навіть виконує прості доручення, аналізуючи голосові команди. Це перший робот зі здатністю розуміти емоції, який вільно продається. Він коштує всього $1800 і вже став популярним.

Що стосується дівчат-андроїдів на зразок Юкіріні, то планується, що такі роботи будуть широко поширені вже за 10-15 років. Їх можуть використовувати в різних цілях, на виставці пропонують їх як універсальних помічників в аеропортах, консьєржів у готелях та інших подібних завданнях. Крім того, подібні розробки стануть цінними помічниками для літніх людей, роботів планується використовувати в медичних цілях. Вони зможуть стежити за самопочуттям своїх пацієнтів, оперативно реагувати на зміни у здоров’ї, при цьому вони виглядають дуже природно.

А тим часом користувачі полюють на запчастини до роботів-собак через фінансові складнощі в Sony.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я