П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Новачкам – інтернет безоплатно

Розкрити потенціал свого смартфона можна лише за умови підключеної послуги пересилання даних. І МТС пропонує спробувати її безплатно для тих, хто ще не користується мобільним інтернетом. Для цього оператор дарує їм місяць безоплатного пересилання даних.

Скористатися новою пропозицією можуть абоненти МТС Передплати та Контракту, які ще не користуються мобільним інтернетом. У період з 15.09.2014 до 15.10.2014 р. вони можуть замовити її, надіславши безплатне SMS будь-якого змісту на номер 5533.  Після цього вони отримають місяць безоплатного інтернету. На 31-й день активуються стандартні умови послуги «Супер Інтернет на день» – безлімітний інтернет за 1 грн на день. Остання є найпопулярнішою інтернет-послугою, якою вже користуються більше 1,6 млн. абонентів МТС.

Завдяки постійній наявності доступу в інтернет можна бути постійно на зв’язку, а також швидше виконувати різні завдання:

  • Завжди online – e-mail, Facebook, ВКонтакте, Viber, WhatsApp – спілкування без кордонів у буквальному сенсі.
  • Економія часу та грошей. Смартфон підкаже, де дешевше купити, як швидше дістатися, допоможе знайти потрібну інформацію. І все це – в будь-який час і в будь-якому місці.
  • Смартфон працює на 100%. Смартфони вимагають регулярного оновлення програмного забезпечення, як правило, автоматично. Для цього потрібен доступ до інтернету.
  • Там, де немає Wi-Fi. Мобільний інтернет доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень на всій території України.
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися