П’ятниця, 14 Червня, 2024

Забагато фотографій викажуть невротика

Вигляд профілю в соціальній мережі може дати багато інформації про свого власника. Наприклад, ученим вдалося з’ясувати, що означає велика кількість фото в альбомах Facebook, а також хто намагається упорядковувати свій профіль.

Щоб з’ясувати це, вони провели дослідження 100 добровольців віком від 17 до 55 років. Учені вивчали їхню поведінку у Facebook, особливо кількість завантажених фотографій та онлайнової взаємодії. Природно виявилось, що екстраверти діляться з іншими більшою кількістю знімків – давно відомо, що такий тип людей прагне висловлювати свої емоції та ділитися інформацією про себе.

Невротики мають дещо протилежні схильності, проте вони також завантажують дуже багато фотографій у свої альбоми, що спантеличувало науковців. Адже подібні люди характеризуються темпераментною особистістю та схильні до роздратування та стресу. Учені виявили, що такі користувачі хочуть схвалення інших і бачать Facebook гарним майданчиком для самовираження та компенсації своїх офлайнових невдач. Вони хочуть, щоб їх полюбили та сприйняли, для чого вони завантажують знімки, де вони виглядають максимально сучасно та круто.

Дослідники також виявили, що сумлінні люди також воліють частіше завантажувати відео та створюють більше організованих вручну альбомів. Цей факт вони пояснюють більшою організованістю таких користувачів, яка також спостерігається і в реальному житті.

Фото: JaysonPhotography, Shutterstock.com

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися