Неділя, 23 Червня, 2024

3G-мережа МТС виходить із приміщень «на волю»

«МТС Україна» готує до запуску 3G-мережу в Одесі – сьогодні оператор починає налагодження і технічне тестування мережі. По завершенні перевірок мобільний інтернет на швидкості до 42 Мбіт/с буде доступний абонентам «МТС Україна» в Одесі та передмісті.

Швидкісним інтернетом зможуть скористатися у Південному, Чорноморському, Новій Дофінівці, Фонтанці, Крижанівці, Лісках, Дачному, Іллічівці, Набережному, Котовці, Нерубайському, Великій Балці, Великому Дальнику, Авангарді, Прилиманському, Сухому Лимані, Мізікевича, Таїрова, Малодолинському, Великодалинському, Олександрівці, Молодіжному, Іллічівську. Роботи будуть проводиться поетапно, згідно з календарем тестування 3G-покриття в Одесі і передмісті.

Послуга швидкісного мобільного доступу до інтернету дозволяє миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації, слухати інтернет-радіо або аудіотреки із соціальних мереж, швидко завантажувати відео в соціальні мережі прямо з телефона та багато іншого.

До цього часу оператор розвивав 3G-покриття своєї мережі у популярних публічних приміщеннях: аеропортах, торгових центрах тощо у Дніпропетровську, Києві, Львові, Харкові та Одесі.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися