Понеділок, 11 Грудня, 2023

3G стає ближчим: ядро мережі готове

«МТС Україна» побудувала нову пакетну мережу для надання послуг мобільного інтернету в п’яти найбільших містах України. Вона замінила попередню і забезпечує пересилання великих обсягів даних. Пакетна мережа також створює технологічну основу для впровадження 3G за технологією UMTS і подальшого переходу до 4G.

Основні переваги нової мережі:

  • нові функціональні можливості – дозволяє переходити на наступні покоління мобільного зв’язку;
  • велика продуктивність – у п’ять разів більше за попередню мережу;
  • покращена енергоефективність та економічність – завдяки більшій продуктивності скоротилася кількість елементів мережі, що суттєво зменшило витрати на енергоспоживання та технічну підтримку.

«Для наших абонентів п’ятиразове збільшення пропускної здатності мережі означає збільшення швидкості мобільного інтернету в наявному стандарті. А з отриманням відповідних ліцензій ми максимально швидко зможемо перейти до передачі даних у 3G і 4G. Нове обладнання дозволить суттєво збільшити обсяги переданих даних у нашій мережі. Уже за перші тижні експлуатації ми відзначаємо 10% зростання інтернет-трафіку», – зазначив технічний директор «МТС Україна» Андрій Терещук.

Зараз інженери оператора поетапно переводять абонентів Києва, Львова, Одеси, Харкова та Дніпропетровська на обслуговування в новій мережі. Вона вже забезпечує 30% всього інтернет-трафіку абонентів у цих містах. Протягом декількох місяців усі абоненти «МТС Україна» у Київській, Львівській, Одеській, Харківській та Дніпропетровській областях будуть користуватися послугами пересилання даних на основі нової мережі.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися