Абонентам МТС подобаються смартфони

Співвітчизники воліють користуватися всіма перевагами сучасних технологій і активно освоюють «розумні» мобільні телефони. Кількість цих гаджетів у мережі МТС зростає дуже швидко: у другому кварталі 2014 вона збільшилася на 50% порівняно з попереднім роком. Загальна ж кількість смартфонів перевищила позначку в 5,4 мільйона пристроїв, що становить майже 24% від усіх телефонів у абонентів оператора.

Як і раніше, найпопулярнішою операційною системою є Android: їхня кількість збільшилася майже в 2,5 рази порівняно з аналогічним періодом 2013 року. Також продовжує зростати кількість власників смартфонів на базі Apple iOS і на сьогоднішній день складає більше 584 тис., що на 47% перевищує показник 2 кварталу 2013 року. Загалом п’ятірка найпопулярніших ОС виглядає так:

  1. Android – 367,1 тис. шт.;
  2. Symbian – 835,4 тис. шт.;
  3. Apple iOS – 584,5 тис. шт.;
  4. Windows – 259 тис. шт.;
  5. Bada – 92,4 тис. шт.

«Висока популярність «андроїдів» пояснюється, по-перше, відкритістю цієї операційної системи, широким спектром пристроїв – від флагманських до бюджетних, але досить якісних, – зазначає директор з маркетингу «МТС Україна» Олег Решетін. – По-друге, зниженням цін на data-сервіси і зростанням популярності таких послуг серед наших абонентів».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я