Абоненти наїздили 20 тис. благодійних гривень

У травні МТС відкрила другий сезон благодійного велопрокату, і виявилося, що ця ініціатива не втрачає популярності. Нею скористалися майже 1,5 тис. велолюбителів, які зібрали майже 20 тисяч грн на підтримку дитячого навчально-реабілітаційного центру «Джерело».

Велопрокат діяв з 1 травня по 1 листопада та проходив за ініціативи «МТС Україна» та за підтримки Львівської міської ради. Велолюбителі могли на двоколісному транспорті насолоджуватися прогулянками Львовом, а усі кошти пішли на допомогу дітям з особливими потребами.

За умовами прокату, година катання на велосипеді коштувала 5 грн, дві години – 8 грн, а три години – 10 грн. Уперше в Україні благодійний велопрокат від МТС стартував у Львові минулого року 22 липня і діяв до 1 листопада. Минулого року зібрані від благодійного вело прокату кошти передали на створення ресурсної кімнати в центрі «Джерело», оснащену комп’ютером, ламінаторами, кольоровими ксероксами, що дозволяє забезпечувати дітей відповідним матеріалом для навчання та розвитку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я