Абоненти передплати можуть прикріпити свій номер до себе без візиту в магазини Vodafone

Ускладнити зловмисникам перевипуск SIM-картки можна, зареєструвавши на себе власний номер.

Сьогодні поширений спосіб шахрайства, при якому користувач позбувається власного телефонного номера, до якого прив’язані банківські рахунки, акаунти тощо. Ускладнити зловмисникам перевипуск SIM-картки можна, зареєструвавши на себе власний номер. Vodafone дозволив тепер це робити не тільки в магазинах Vodafone, але й онлайн.

Послугу «Обмеження віддаленої заміни SIM-карти» зареєстровані клієнти можуть самостійно й безкоштовно активувати в додатку My Vodafone. Віддалену ідентифікацію можна пройти за допомогою одного із засобів верифікації: Mobile ID або електронного цифрового підпису (ЕЦП). Для того щоб зареєструватися, потрібно просто заповнити форму реєстрації на сторінці registration.vodafone.ua, підтвердивши свою особистість у будь-який з названих способів. Після успішного заповнення форми клієнт отримає підтвердження в SMS.

Якщо у клієнта немає Mobile ID або ЕЦП, реєстрацію можна пройти в одному з магазинів Vodafone. Для реєстрації знадобиться документ, що підтверджує особу, та ідентифікаційний код. Якщо клієнт хоче зареєструвати номер на юридичну особу, перелік інформації, необхідної для реєстрації, буде також містити реквізити юридичної особи та код ЄДРПОУ. Клієнти Vodafone сьогодні можуть отримати «мобільний паспорт» – SIM-карту з підтримкою технології Mobile ID – у Києві за адресою: Алмазова, 2 або в Харкові за адресою: вул. Багалія, 18. Підключити послугу можна і на активний абонентський номер, і на додатковий. Вартість SIM-карти з підтримкою технології Mobile ID становить 100 грн. Підключення послуги ЕЦП терміном на 1 рік – 150 грн. Абонентська плата становить 15 грн на місяць.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я