Неділя, 23 Червня, 2024

Абоненти Vodafone перерахували ЗСУ 2 млн грн

З лютого 2022 року проєкт «Добра справа в подарунок» допомагає ЗСУ. Клієнти Vodafone вже перерахував до благодійного фонду «Повернись живим» понад 2 мільйони гривень.

Абоненти мають змогу обміняти бонуси, які отримують за користування мобільним зв’язком, на допомогу Українській Армії. Окрім того, для клієнтів передплати діє короткий номер 88009 від благодійного фонду «Повернись живим». На короткий номер можна відправляти SMS будь-якого змісту. Усі зібрані кошти будуть направлені на допомогу армії. Вартість смс – 10 грн.

В результаті благодійної програми Vodafone «Добра справа в подарунок» лише за 2021 рік було врятовано 46 дитячих сердець та перераховано понад 3 700 000 гривень на операції. Досягнення проєкту були відзначені головною премією в номінації «Благодійність українського бізнесу».

Ідея проєкту полягає в тому, що кошти, які раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам на свята, а також за рахунок бонусів, що обміють клієнти на благодійність за програмою лояльності Vodafone Bonus, Vodafone направляє на допомогу дітям, які потребують термінової операції з усунення вродженої вади серця. Після хірургічного втручання діти отримують можливість жити здоровим повноцінним життям.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися