Абоненти Vodafone можуть майже безкоштовно їздити в трамваях та тролейбусах Львова

Бонусні гроші можна використовувати на оплату свого тарифу, дзвінки по Україні та за кордон, додаткові пакети хвилин, інтернет, послуги в роумінгу та будь-які інші послуги Vodafone

Найближчий місяць клієнти Vodafone можуть повернути собі витрачені у трамваях і тролейбусах Львова гроші. При оплаті за проїзд за допомогою SMS витрачені кошти оператор поверне на додатковий мобільний рахунок. Vodafone повертатиме кошти за придбання разових загальних та пільгових квитків у трамваях та тролейбусах міста, вартістю 5 та 2,5 грн відповідно. Кількість поїздок протягом дня при цьому не обмежується.

Після оплати проїзду  в електротранспорті Львова через SMS на короткий номер 877 пасажир отримує SMS-підтвердження оплати з унікальним кодом та інформацією про тип придбаного квитка. Майже відразу також надійде сповіщення про зарахування витрачених коштів на додатковий рахунок.

Бонусні гроші можна використовувати на оплату свого тарифу, дзвінки по Україні та за кордон, додаткові пакети хвилин,  інтернет, послуги в роумінгу та будь-які інші послуги Vodafone. Винятком є контент-послуги.

Сплатити через SMS в електротранспорті можуть абоненти передплаченого зв’язку, у яких на балансі мобільного рахунку є достатньо коштів. Додаткові кошти  за надсилання SMS повідомлення  не стягуватимуться.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я