Дубай почне вимірювати рівень щастя людей камерами зі штучним інтелектом

Технологія аналізуватиме вирази обличчя клієнтів до і після надання їм послуг центру

Візит до державних установ часто асоціюється зі стражданнями, тому чиновники Дубая вирішили покращувати сервіс. А щоб точно знати, на скільки щасливішими стали відвідувачі, розмістять камери зі штучним інтелектом. Вони скануватимуть перехожих і визначатимуть рівень їхньої задоволеності.

Рівень щастя відвідувачів планується вимірювати в центрах обслуговування клієнтів управління з доріг і транспорту Дубая (RTA). Ці установи видають посвідчення на керування транспортними засобами, займаються реєстрацією автомобілів та надають інші послуги з оформлення транспорту.

При відкритті нової системи представники управління повідомили, що високоточні камери з технологією штучного інтелекту підключатимуться по Wi-Fi або Bluetooth. Вони знімають зі швидкістю 30 кадрів на секунду з відстані 7 метрів.

Технологія аналізуватиме вирази обличчя клієнтів до і після надання їм послуг центру. На освнові цих даних система в реальному часі оцінюватиме рівень задоволеності клієнтів і миттєво оповіщатиме співробітників, якщо «індекс щастя» опуститься нижче певного рівня.

Чиновники переконують, що систему застосовуватимуть лише для аналізу емоцій. Вона не зберігатиме зроблені кадри, щоб не порушувати конфіденційність клієнтів управління.