Дубай почне вимірювати рівень щастя людей камерами зі штучним інтелектом

Технологія аналізуватиме вирази обличчя клієнтів до і після надання їм послуг центру

Візит до державних установ часто асоціюється зі стражданнями, тому чиновники Дубая вирішили покращувати сервіс. А щоб точно знати, на скільки щасливішими стали відвідувачі, розмістять камери зі штучним інтелектом. Вони скануватимуть перехожих і визначатимуть рівень їхньої задоволеності.

Рівень щастя відвідувачів планується вимірювати в центрах обслуговування клієнтів управління з доріг і транспорту Дубая (RTA). Ці установи видають посвідчення на керування транспортними засобами, займаються реєстрацією автомобілів та надають інші послуги з оформлення транспорту.

При відкритті нової системи представники управління повідомили, що високоточні камери з технологією штучного інтелекту підключатимуться по Wi-Fi або Bluetooth. Вони знімають зі швидкістю 30 кадрів на секунду з відстані 7 метрів.

Технологія аналізуватиме вирази обличчя клієнтів до і після надання їм послуг центру. На освнові цих даних система в реальному часі оцінюватиме рівень задоволеності клієнтів і миттєво оповіщатиме співробітників, якщо «індекс щастя» опуститься нижче певного рівня.

Чиновники переконують, що систему застосовуватимуть лише для аналізу емоцій. Вона не зберігатиме зроблені кадри, щоб не порушувати конфіденційність клієнтів управління.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я