Бібліотека Vodafone Books скоро поповниться аудіокнигами

Сервіс Vodafone Books скоро дозволить не лише читати, а й слухати книги. У цій бібліотеці також розшириться текстовий контент: окрім художньої літератури в додатку з’являться навчальні колекції, які міститимуть шкільні підручники, методички і бізнес-літературу. Також у планах компанії – замовлення друкованих книг з додатка.

vodafone-books

На сьогодні користувачам послуги Vodafone Books доступні 30 000 книг. У додатку великий каталог літератури українською, російською і англійською мовами, зокрема, добірки з рекомендаціями, які групуються за жанрами. Для зручності читання доступні налаштування функцій перегляду, серед яких вибір шрифту і його розміру, інтервал, яскравість, фон і напрям перегортання. Додаток дозволяє завантажувати книги в пам’ять пристрою, щоб продовжувати читання без підключення до інтернету. Детальніше про додаток читайте в його огляді.

Передплатники Vodafone Books можуть користуватися послугою на трьох пристроях без додаткової плати і без плати за трафік. Акаунт користувача при цьому синхронізується таким чином, що книга, яку ви читаєте на смартфоні, відкриється на екрані вашого планшета або комп’ютера на тій же сторінці.