Неділя, 16 Червня, 2024

Бібліотека Vodafone Books скоро поповниться аудіокнигами

Сервіс Vodafone Books скоро дозволить не лише читати, а й слухати книги. У цій бібліотеці також розшириться текстовий контент: окрім художньої літератури в додатку з’являться навчальні колекції, які міститимуть шкільні підручники, методички і бізнес-літературу. Також у планах компанії – замовлення друкованих книг з додатка.

vodafone-books

На сьогодні користувачам послуги Vodafone Books доступні 30 000 книг. У додатку великий каталог літератури українською, російською і англійською мовами, зокрема, добірки з рекомендаціями, які групуються за жанрами. Для зручності читання доступні налаштування функцій перегляду, серед яких вибір шрифту і його розміру, інтервал, яскравість, фон і напрям перегортання. Додаток дозволяє завантажувати книги в пам’ять пристрою, щоб продовжувати читання без підключення до інтернету. Детальніше про додаток читайте в його огляді.

Передплатники Vodafone Books можуть користуватися послугою на трьох пристроях без додаткової плати і без плати за трафік. Акаунт користувача при цьому синхронізується таким чином, що книга, яку ви читаєте на смартфоні, відкриється на екрані вашого планшета або комп’ютера на тій же сторінці.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися