Буковина отримала нову мережу МТС

Слідом за жителями Волині та Дніпропетровщини пришвидшений мобільний інтернет відчули на власному досвіді і мешканці Чернівецької області. Цей регіон став ще одним у списку тих областей, які отримали оновлену мережу МТС. У Чернівцях та області оператор замінив інфраструктурне обладнання – базові станції та контролери – на найбільш сучасне.

Результатом модернізації мережі на Буковині є впроваджені рішень та послуг, які зроблять можливим швидкий запуск технології 3G. Окрім цього, абоненти «МТС Україна» отримали якіснішу зону покриття та зв’язку, а також вищі швидкості пересилання даних. Пропускна здатність мережі зросла щонайменше на 40%, а швидкість пересилання даних зросла вдвічі. Оновлення мережі вже дало перші результати – у перші ж дні роботи модернізованої мережі щоденний обсяг використання послуг мобільного інтернету буковинськими користувачами зріс удвічі.

«Модернізація мережі на Буковині – це реальна підготовка до запуску 3G. Ми прагнули завершити всі необхідні роботи до початку літа, адже Буковина – це туристична перлина західної України, влітку зростає кількість туристів, тому важливо, аби вони себе комфортно почували і могли без проблем спілкуватися з рідними і близькими, – зазначив директор Західного територіального управління «МТС Україна» Сергій Самокрик. – Сподіваємося, що якісний зв’язок та інтернет сприятиме росту туристичної привабливості Буковини та забезпечить усім туристам комфортний відпочинок».

Оновленою мережею МТС користуються вже в багатьох регіонах України. Раніше оператор освіжив своє обладнання в Харкові, Сумах, Полтаві, Кіровограді, Запоріжжі, Чернігові та Києві.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я