У Києві пройде ярмарок Kyiv Mini Maker Faire

6 червня в просторі G13 за адресою Балтійський провулок, 23 пройде перший в Україні ярмарок мейкерів. Цей рух зараз став у США ледь не національним трендом, а в Україні лише набирає популярність. Він об’єднує людей, які створюють речі власними руками. Це може бути будь-що – техніка, мистецтво, колекціонування тощо. Самі мейкери характеризують свій рух як мікс науки, IT, ремесел. А ярмарок для них – це зустріч технічних ентузіастів будь-якого віку, крафтерів, інженерів та інших людей, для яких створення цікавих речей своїми руками – хобі або спосіб заробітку. Самі ж ярмарки мейкерів – Maker Faire – це фестивалі технологій, винахідливості та креативності.

У рамках заходу проходитимуть різноманітні лекції, майстер-класи та презентації проектів. Територія буде розділена на декілька зон, зокрема, зону польотів, робототехніки, лабораторій, студентських та освітніх проектів, житлового простору, зону мистецтва та розваг.

Квитки на ярмарок коштують 100 грн (дорослий) та 50 грн (дитячий). Діти до 10 років можуть входити безплатно. Придбати квитки можна на сайті ярмарку. Партнерами та спонсорами заходу виступили перший український бізнес-акселератор GrowthUP, Intel, Ciklum, Linksys, канал 24 та інші.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я