П’ятниця, 14 Червня, 2024

«Дитина під наглядом» стала точнішою

Послуга «Дитина під наглядом» отримала вбудований GPS у додатку для Android, завдяки чому її точність роботи значно зросла. Якщо раніше батьки могли знати координати свого чада з похибкою близько 300 метрів, то зараз вона знизилася до 50 метрів:

 

Для користування новими можливостями послуги «Дитина під наглядом» необхідно оновити програму у смартфоні дитини, завантаживши її з Google Play або через сторінку сайту МТС. Наявність GPS потребує пересилання даних, для чого необхідно підключити послугу «Мобільний інтернет». Додаток дозволяє не лише стежити за переміщеннями близької людини, а й переглядати історію запитів за минулі періоди часу та змінювати режими спостереження.

Крім цього, за 2015 рік у послузі «Дитина під наглядом» реалізовані такі зміни:

  • введено можливість оплати послуги за принципом «платиш, коли користуєшся»;
  • введено місячну й тижневу передплату послуги;
  • введено безоплатний період для нових користувачів послуги;
  • реалізовано синхронізацію SMS та веб-запитів.

Усі ці зміни сприяють стійкому зростанню популярності послуги «Дитина під наглядом»: кількість її користувачів з початку поточного року збільшилася вдвічі. Найбільша кількість запитів здійснюється в четвер та п’ятницю, найпопулярніший час для пошуку дітей, рідних та друзів – з 18:00 до 20:00.

Послуга захищена від нецільового використання. Щоб отримати інформацію про місцезнаходження абонента, користувач послуги обов’язково повинен отримати підтвердження від розшукуваної людини.

Підключити послугу можна, надіславши SMS на номер 7005 з відповідним номером телефону та ім’ям абонента, за яким треба спостерігати. Послуга буде підключена після отримання підтвердження з вказаного для спостерігання номера. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися