Четвер, 25 Липня, 2024

Дочірня компанія Vodafone Україна створила для оператора систему розсилки

IT SmartFlex, дочірня компанія Vodafone Україна, заснована з метою розробки програмного забезпечення для телеком-компанії, створила платформу масових розсилок Omnibulk-channel Messaging (OBM).

Система призначена для проведення цільових розсилок мультиканально: через SMS, Push-повідомлення, Viber, FB-messenger, WhatsApp, Telegram, e-mail.

За допомогою ОBM можна відправляти мільйони повідомлень у кілька кліків. Наразі реалізовано функціонал планування розсилок із зазначенням дати і часу старту, відстеження статистики відправлених і доставлених повідомлень, створення відправників з альфа-ім’ям. У розробці функціональність для таргетованих розсилок і підключення месенджерів.

Платформа вже успішно випробувана – у частині таргетованих SMS-повідомлень – не тільки для власних розсилок компанії, але і для інформаційних розсилок бізнес-клієнтів Vodafone Україна. З грудня відправлено понад двохсот мільйонів повідомлень.

Omnibulk-channel Messaging використовує API-інтеграційний підхід. Продуктивне оточення OBM реалізовано на платформі Kubernetes, що дозволяє збільшувати або зменшувати інфраструктурні потужності за необхідності: у разі пікових навантажень або коли потрібно зробити розсилку великого обсягу.

Власне рішення забезпечує незалежність від сторонніх вендорів, дозволяє формувати індивідуальну функціональність розсилки з урахуванням потреб конкретного клієнта і гарантує оперативну технічну підтримку.

Наразі платформою користується Vodafone Україна для власних завдань, а також для розсилок на замовлення своїх клієнтів. Найближчим часом платформа стане доступною також для зовнішніх клієнтів.

Щоб скористатися послугою, бізнес-клієнти можуть звернутися до експерта Vodafone, закріпленого за компанією, або за номером 0-800-40-0001, а також за адресою messaging@vodafone.ua.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися