Глухим людям стало зручніше вирішувати мобільні питання – Vodafone запустив сурдоперекладача

Додаток ConnectPro створений українською компанією BeWarned, співзасновником якої є слабочуючий програміст Віталій Потапчук

У магазинах Vodafone у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові глухим людям стало зручніше вирішувати питання щодо мобільного зв’язку. Оператор запустив сервіс, який дозволяє за допомогою смартфона провести онлайн-чат з експертом магазину. Ті, хто не мають такого девайса, можуть запустити онлайн переклад жестової мови через додаток ConnectPro, який встановлено на планшетах співробітників магазинів.

Додаток ConnectPro створений українською компанією BeWarned, співзасновником якої є слабочуючий програміст Віталій Потапчук. Компанія спеціалізується на розробці сервісів, які дозволяють людям з вадами слуху справлятися з низкою побутових проблем. Додаток дає можливість компаніям спілкуватися з нечуючими і слабочуючими клієнтами за допомогою онлайн перекладача жестової мови або обміну миттєвими повідомленнями, в яких мова співробітника компанії перетворюється в текст, а текст, що друкує глухий, озвучується менеджеру.

Сервіс з обслуговування глухих клієнтів запущений у тестовому режимі у п’яти магазинах Vodafone: Київ, вул. Хрещатик, 15; Дніпро, пр-т Яворницького, 55; Львів, пр-т Шевченка, 24; Одеса, вул. Пушкінська, 51; Харків, вул. Пушкінська, 67/69.