Понеділок, 11 Грудня, 2023

Іноземці зможуть передзвонити

«МТС Україна» розширює можливості послуги «Передзвони мені», яка дозволяє відправити іншому абоненту запит з проханням передзвонити. Уперше в Україні відправляти такі запити можна також на номери зарубіжних операторів.

Послуга допоможе абонентам «МТС Україна» зв’язатися з діловими партнерами, рідними та друзями, які знаходяться за кордоном, за допомогою безоплатного нагадування з проханням передзвонити. Скористатися послугою можна при будь-якому балансі, навіть якщо на рахунку мінус

Щоб відправити запит, необхідно набрати *104*номер абонента# і кнопку виклику, після цього абонент, якому адресувався запит, отримає повідомлення з проханням передзвонити, наприклад: «Передзвоніть мені будь ласка +38050ХХХХХ (ваш номер телефону). Надіслано 00:00 01/01/2015».

Повідомлення можна відправляти українською, англійською та російською мовами. Українська мова використовується за замовчуванням. Щоб вибрати іншу мову, необхідно використовувати додатковий код:

  • англійська мова – USSD-запит на номер *104* номер запитуваного абонента*03# і кнопка виклику;
  • російська мова – USSD-запит на номер *104* номер запитуваного абонента *02# і кнопка виклику.

Протягом дня можна відправити до 7 запитів. Набравши комбінацію *104*0#і кнопка виклику, абонент може перевірити кількість запитів, які залишилися.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися