Ким би ти не був, будь IT-шником

Nadezhda_Sirenko_roundПісля того як в Україну прийшов Vodafone, кількість бажаючих працювати в компанії збільшилась в півтора раза. Редакція TechToday попросила Надію Сіренко, директора з управління персоналом Vodafone Україна, розповісти про те, яких фахівців шукає компанія.

У нас є «стандартні» вакансії, в яких завжди є потреба в телекомі. Це інженерні спеціальності, співробітники магазинів, контакт-центрів. Це ті люди, які руками будують бізнес, а потім його обслуговують.

Зараз ми розширюємо нашу роздрібну мережу, наші нові магазини будуються за європейськими стандартами. Наприклад, магазин на Хрещатику, в Чернівцях чи Одесі – це той самий формат, що і на Оксфорд-стріт у Лондоні. Відповідно ми підбираємо команду, яка працюватиме в нових магазинах. Основна вимога до співробітників – орієнтація на потреби клієнта. Неважливо, яке питання у клієнта, – ця проблема повинна бути вирішена в одне звернення.

IT-фахівці затребувані в першу чергу. Сьогоднішні тренди розвитку цифрового середовища диктують й певні зміни у вимогах до співробітників у багатьох інших сферах – у маркетингу, в HR, у PR або фінансах потрібні люди, які здатні виконувати свої завдання і при цьому здатні мислити, як IT-фахівці. Ми розвиваємо М2М, йдемо у сферу фінансових послуг, працюємо над створенням мобільних додатків, розширюємо обслуговування через інтернет. Основна тенденція нашого часу – у кожній функції з’являється IT-складова.

У нас є робота для молодих фахівців і навіть для студентів, які навчаються на останніх курсах вишів.

У Vodafone є можливість поєднувати навчання і роботу – для цього існують гнучкі графіки. Якщо мова йде про магазин, то це робота в різні зміни. Для офісних працівників є так званий «віртуальний робочий день», коли ти береш свій ноутбук, смартфон та працюєш у будь-якій точці світу.

Ми не дивимося на вік кандидата чи стать. Головне, щоб людина поділяла наші цінності та була професіоналом своєї справи. Чесність, довіра, відкритість і готовність прийти на допомогу – це ключові цінності нашої компанії.

Піклуватись про людей – це абсолютна норма для компанії. Мова не лише про робітників, але й про клієнтів. Ось «свіжий» приклад. Коли в липні в Туреччині вночі відбулася спроба перевороту, вже вранці всі наші абоненти, які знаходились у Туреччині, отримали SMS з номерами телефонів посольства України, куди можна було звернутись за допомогою, та 100 грн на рахунок, щоб можна було зв’язатись з рідними або з посольством.

Ці історії – про цінності. І ми приймаємо до себе людей, для яких саме такі дії є зрозумілими й природними.

Читайте також: Як влаштуватися у Vodafone. Поради Надії Сіренко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я