Субота, 22 Червня, 2024

В які країни мандрували українці на свята – рейтинг Vodafone

Vodafone склав рейтинг зимових подорожей українців на основі аналізу активності своїх клієнтів у роумінгу. За період з 20 грудня по 20 січня українці віддали перевагу подорожам європейськими країнами. У новорічні свята топ-10 популярних європейських країн для новорічних подорожей цієї зими стали: Польща, Німеччина, Італія, Угорщина, Чехія, Австрія, Словаччина, Франція, Іспанія та Швейцарія.

Найбільше українців користуються послугами роумінгу в Польщі. На цю країну припадає понад 20% всіх українців в роумінгу протягом усього року. При цьому в зимові свята тільки 15% українців вибирають Польщу для поїздок. В Угорщині, навпаки, концентрація українських туристів в зимові свята зростає втричі.

Тренд, що посилився цього року, – вибір теплих країн для зустрічі Нового року. Українці частіше, ніж торік, відпочивали цієї зими на пляжах Єгипту, Арабських Еміратів і Туреччини. А найвіддаленішою з популярних серед українців країн стали Сполучені Штати Америки.

Цього року українці користувалися інтернетом у роумінгу на 323% більше незалежно від країни перебування – у нових роумінг-тарифах Vodafone діє єдиний доступний тариф для пересилання даних у більш ніж 75 країнах. Більшість українських роумерів вибирали для спілкування в роумінгу популярні месенджери – Whatsapp і Viber, а також відеодзвінки в Skype.

При цьому традиційні дзвінки також залишаються популярними серед українських мандрівників. Клієнти Vodafone у ці зимові «канікули» використовували в середньому на 218% більше голосового трафіку, ніж торік.

У 2018 році Vodafone істотно поліпшив базові тарифи для спілкування в роумінгу. Оновлені тарифи пропонують доступний мобільний інтернет і безлімітний меседжінг, а також меншу вартість розмов у роумінгу. Базові тарифи Vodafone у роумінгу в більш ніж 75 країнах світу діють за умови реєстрації в будь-якій мережі. Детальний перелік країн, де діють нові тарифи, можна знайти за посиланням.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися