П’ятниця, 1 Березня, 2024

Клієнти Vodafone так захопилися іграми, що змусили оператора ввести новий сегмент трафіку

Аналітики Vodafone розповідають, що з появою мережі 4G усе більше клієнтів почали грати мобільно – ігровий трафік збільшився на 50%. Зростання популярності мобільного геймінгу змусило оператора виділити ігровий трафік в окремий сегмент.

У квітні-червні 2018 року найпопулярнішими мобільними іграми серед клієнтів Vodafone стали Clash Royale та Pokemon Go. Із комп’ютерних ігор найпопулярнішою стала Half Life 2.

У перший місяць роботи мережі 4G-інтернетом четвертого покоління скористалися понад 1,5 мільйона клієнтів Vodafone Україна. Обсяг трафіку в межах дії 4G збільшився на 60%. За статистикою, 45% всього трафіку припадає на відеосервіси, 23% обсягу витрачається в соціальних мережах, на інтернет-серфінг припадає менше 10% трафіку в мережах 4G, мобільний сегмент складає вже більше 5% всього обсягу та продовжує зростати.

Можливість користуватися 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту, набравши *222#. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти, а також інструкцію із заміни SIM-карти на USIM. Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ у подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги. Актуальна інформація про 4G-покриття доступна на сторінці http://4g.vodafone.ua.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися