Найдешевший 3G-інтернет для контракту

Усім без винятку абонентам контрактної форми підключення став доступний безлімітний 3G-інтернет без додаткових витрат у чинному тарифі «Смартфон контракт». Скористатися пропозицією можуть як нові, так і наявні абоненти.

Безлімітний швидкісний 3G інтернет автоматично доступний усім абонентам чинного тарифу «Смартфон Контракт» із щомісячною вартістю тарифу – всього за 99 гривень на місяць. За ці гроші оператор також надає безлімітні дзвінки в мережі МТС, 100 хвилин на інші мережі та 1000 SMS по Україні. А абоненти передплати при переході на контракт також можуть отримати знижку у 500 грн на купівлю нового смартфона чи планшета.

Швидкісний 3G-інтернет надається на базі національного роумінгу в мережі ТриМоб, на швидкостях до 7,2 Мбіт/сек у всіх обласних центрах і великих містах України. Після запуску власної 3G-мережі «МТС Україна» абоненти отримають доступ до мобільного інтернету на швидкості до 42 Мбіт/сек.

Для використання 3G мережі необхідно мати телефон з підтримкою 3G UMTS/HSDPA, у якому потрібно включити режим пересилання даних у роумінгу і режим мережі: 3G/UMTS або Dual mode/подвійний режим. Потім у меню телефона в ручному режимі потрібно вибрати один з варіантів мережі: Trimob; UKR 07; Ukrtelecom 07; Ukrtelecom; 255 07, а в подальшому – і власну 3G мережу «МТС Україна».

Деталі тарифу доступні на сайтах www.mts.ua, 3G.mts.ua.