П’ятниця, 1 Березня, 2024

Корисна опція My Vodafone під час карантину – керування рахунком близьких людей

Vodafone пропонує подбати про близьких через свій мобільний додаток My Vodafone або його веб-версію – my.vodafone.ua. Завдяки цьому сервісу самообслуговування більшість питань, зокрема, питання стосовно тарифів, послуг та підключення сервісів, користувачі My Vodafone вирішують самостійно, без походів у магазин Vodafone і навіть без дзвінків у контакт-центр. Важлива особливість додатка My Vodafone, яка зараз дуже актуальна, – користувач також може додати в акаунт номери своїх близьких.

Керування рахунком близьких людей дозволяє перевіряти, чи достатньо у них коштів на рахунку, скільки залишилося хвилин або гігабайт інтернету. За необхідності відразу ж можна поповнити рахунок без комісії – ніякої готівки. За останній місяць кількість безготівкових поповнень рахунку – через My Vodafone – збільшилася на 22% і продовжує зростати. Також зростає популярність розділів розважальних послуг.

Крім того, у My Vodafone можна обміняти свої мобільні бонуси на те, що зараз найбільше потрібно: безкоштовні хвилини спілкування або гігабайти трафіку, знижки на продукти харчування, господарські товари тощо.

Завантажити додаток можна на Google Play і App Store. При використанні мобільного застосування або його веб-версії трафік не тарифікується.

Vodafone Україна закликає під час карантину максимально використовувати можливості віддаленого управління й обслуговування My Vodafone, щоб залишатися на зв’язку самому і допомагати в цьому своїм близьким.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися