Лідер “Океану Ельзи” розповів про свою Україну

Соліст одного з найпопулярніших українських музичних колективів приєднався до всеукраїнського проекту «Розкажи про Україну на смартфон» та розповів про свою Україну. Свою думку Вакарчук виразив напередодні концерту групи “Океан Ельзи”, який відбудеться 21 червня у Києві в рамках всеукраїнського туру «20 років разом».

Лідер музичного гурту каже: «Моя Україна – це велика, сильна європейська держава, в якій живуть щасливі люди, впевнені у своєму майбутньому. Хтось може скаже, що це не сьогодення України. Можливо, але це точно станеться в найближчому майбутньому». Пряму мову дивіться на відео:

Проект «Розкажи про Україну на смартфон» стартував наприкінці травня та дозволяє бажаючим розказати про свої улюблені міста: рідне місто, село чи вулицю, знявши на смартфон невелике відео. Потім фахівці МТС з кращих матеріалів змонтують до Дня Незалежності України короткометражний фільм про Україну з субтитрами англійською мовою.

Автори 20-ти найцікавіших роликів, які зберуть найбільшу підтримку глядачів, отримають нагороди – поповнення рахунку. А потім між ними випадковим чином визначать переможців, які отримають смартфони iPhone 5. Детальніше ознайомитися з правилами конкурсу, дізнатися більше про Україну, подивитися на відео інших авторів і завантажити своє можна на сайті День Фаната України.

До речі, серед відомих людей про Україну розповів не лише Святослав Вакарчук. Раніше за нього це зробили українські письменники на конкурсі “Коронація слова”. Наприклад, письменник Василь Карп’юк знайомить читачів зі «столицею сирних коників» і «маленькою Швейцарією» – рідним селом Брустури на Івано-Франківщині. Люко Дашвар лаконічно передає настрій Херсона: «Скільки пам’ятаю, і донедавна Херсон жив, ніби мирно дрімав, розморений пекучим південним сонцем», а Міла Іванцова відкриває мало відоме навіть самим киянам урочище Кинь-Грусть.