Субота, 22 Червня, 2024

WhatsApp можна використовувати коли телефон розрядився: як налаштувати цю функцію

WhatsApp почав позбуватися одного з найбільших своїх обмежень – можливості його використовувати лише при увімкненому смартфоні. У новій версії додатку користувачі можуть надсилати та отримувати повідомлення на чотирьох пристроях. При цьому телефон може бути вимкненим.

Запроваджена підтримка кількох пристроїв у WhatsApp дозволяє користувачам підключати свій обліковий запис до додаткового пристрою, наприклад, ПК, ноутбука або порталу Facebook. Наскрізне шифрування в чатах на додатковому пристроєві також присутнє.

Пропонуючи автономну підтримку, WhatsApp дає змогу користувачам надсилати та отримувати повідомлення на своїх другорядних пристроях, навіть якщо вони не знаходяться поблизу своїх основних телефонів. Ця функція також допомагає залишатися на зв’язку у WhatsApp, якщо телефон розрядився.

Як активувати WhatsApp на додатковому пристроєві

Можливості комунікації без основного смартфона доступні в останній версії WhatsApp. Ця функція також зараз знаходиться в бета-версії і, таким чином, потрібно бути готовим до деяких проблем зі стабільністю. Крім того, функція обмежується платформами WhatsApp Web, ПК та Portal. Тобто WhatsApp ще не ввімкнув підтримку підключення телефону Android або iPhone як допоміжного пристрою.

Приєднайтеся до бета-версії для кількох пристроїв, перейшовши в WhatsApp, а потім у Налаштування > Підключені пристрої > Бета-версія для кількох пристроїв.

Після завершення поверніться до екрана «Пов’язані пристрої», а потім натисніть кнопку «Пов’язати пристрій», щоб під’єднати новий пристрій.

Тепер вам потрібно буде відсканувати QR-код, доступний на вашому додатковому пристрої, щоб пов’язати його з вашим обліковим записом WhatsApp.

Після підключення WhatsApp дозволить вам надсилати та отримувати повідомлення за допомогою додаткового пристрою. Ви також зможете переглядати свої попередні повідомлення з додаткового пристрою, але повідомлення, видалені з вашого основного пристрою, не відображатимуться на додатковому пристрої. Повідомлення, які ви видаляєте зі свого додаткового пристрою, також не відображатимуться на вашому телефоні.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися