Четвер, 30 Травня, 2024

«Лінія життя» наговорила 1500 годин

Ініціатива з питань донорства крові «Лінія життя» працює вже декілька тижнів, і за цей час через неї про донорство дізналося багато людей у всій країні. За жовтень до неї надійшло 30 тисяч дзвінків. А в онлайні питання донорства крові обговорювалися майже півтори тисячі годин.

Лідерами серед регіонів за кількістю звернень на номери «гарячої» лінії 7333 та 0501197333 у жовтні є Київ та Київська область, далі – Дніпропетровська, Харківська та Івано-Франківська області.

Щоб зменшити час очікування з’єднання з оператором, з початку листопада час роботи операторів контактного центру, які надають інформацію з питань донорства крові, збільшено на 4 години. За новим графіком отримати консультацію з ним можна з 7:00 до 1:00. В інший час доби цю інформацію можна прослухати в автоматичному режимі.

Для програми «Лінія життя» також створили тематичний сайт donor.mts.ua, який на інтерактивній карті покаже найближчий пункт прийому донорської крові, ознайомить з історією донорства в Україні та світі, розповість про кров, її компоненти та іншу важливу інформацію.

Усі витрати на інформаційну підтримку програми та організацію роботи «гарячої» лінії взяла на себе «МТС Україна», а координаційну частину програми забезпечує «Асоціація служб крові України».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися