Літературні хіти 2017 року можна почитати до їхньої презентації на Книжковому Арсеналі

у Мистецькому Арсеналі, де покажуть новинки понад 150 видавництв та секцію ілюстраторів

Ви не знаєте, що цікавого почитати? Тоді зазирніть на виставку бестселерів, яка днями пройде у Книжковому Арсеналі. При цьому прийти туди можна, вже ознайомившись із ще не оголошеними літературними новинками. У цьому допоможе сервіс Vodafone Books.

Арсеналі

Цьогорічний «Книжковий Арсенал» буде вже VII міжнародним фестивалем, який об’єднує літературу й мистецтво. Він пройде з 17 по 21 травня у Мистецькому Арсеналі, де покажуть новинки понад 150 видавництв та секцію ілюстраторів. Організатори також запрошують відвідати авторські, тематичні програми та спецпроекти, сформовані кураторською командою спеціально запрошених незалежних молодих критиків, культурних менеджерів та відомих письменників.

Ознайомитись з новинками Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» можна буде за тиждень до відкриття заходу. Біля входу до будівлі «Мистецького Арсеналу», на території якого відбудеться фестиваль, встановлено конструкцію з переліком найкращих новинок книжкового ринку України у 2017 році. Через мобільний інтернет за допомогою QR-кодів на корінцях зображених книг можна безплатно завантажити уривки книг для ознайомлення, зробити вибір та придбати книги на Книжковому Арсеналі чи онлайн. QR-коди можна зчитати за допомогою відповідного додатка через камеру будь-якого смартфона або планшета.

На віртуальному стелажі Vodafone Books також буде подано перелік найпопулярніших книг українських письменників, які доступні в додатку Vodafone Books. зчитавши QR-код, можна потрапити на стартову сторінку додатка, у якому можна знайти всі представлені книги, а також багато інших творів української та світової літератури. Перші 7 днів користування сервісом – безплатні.

Vodafone Books – це сервіс, який працює за принципом онлайн-бібліотеки. З ним читач отримує доступ до десятків тисяч книг різної спрямованості. Каталог буде постійно поповнюватися книжковими новинками. Читати книги у Vodafone Books можна як за допомогою мобільного додатка для iOS і Android, який можна безплатно завантажити в магазинах додатків Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.vodafone.books) і App Store (https://itunes.apple.com/us/app/vodafone-books/id1136683057?l=ru&ls=1&mt=8), так і через веб-інтерфейс: http://books.vodafone.ua.

У Vodafone Books можна не лише читати, а й слухати книги. У цій бібліотеці також розширився текстовий контент: окрім художньої літератури в додатку з’явилися навчальні колекції, які містять шкільні підручники, методички і бізнес-літературу. У майбутньому з додатка можна буде також замовляти друковані книги.