Заповідник «Асканія-Нова» підключили до 3G

3G-покриття Vodafone є на популярних курортах Чорноморського узбережжя

Vodafonе Україна на початку травня запустив 3G-мережу в декількох населених пунктах південних областей України. Швидкісний інтернет запрацював у смт Асканія-Нова Херсонської області, куди приїжджають численні українські та зарубіжні туристи, щоб відвідати розташований поруч заповідник. Доступ до 3G також отримали інші два населених пункти Херсонської області – села Крестовка і Киселівка.

Асканія-Нова

Кілька курортних зон і популярних місць відпочинку на півдні країни також забезпечені швидкісним мобільним інтернетом. Це зона відпочинку «Рибаківка» в Миколаївській області, популярне серед одеських дачників і рибалок село Бурдівка на березі Хаджибейського лиману. А також село Єгорівка, відоме своїм унікальним природним комплексом. 3G на початку місяця отримали і мешканці міста Баштанка, сіл Гур’ївка та Калинівка в Миколаївській області.

Напередодні сезону літніх відпусток на карті 3G-покриття з’явилися і кілька населених пунктів Одеської області: місто Березівка, смт Олександрівка, а також села Новогригорівка, Піщана Петрівка і Вигода.

3G-покриття Vodafone є на популярних курортах Чорноморського узбережжя, серед яких Затока, Кароліно-Бугаз, Чорноморськ, Грибівка, Південне, Залізний Порт, Скадовськ, Приморське, Лазурне, Генічеськ, Коблево. Детальна інформація про 3G-покриття доступна на сайті Vodafone.ua.