Місія можлива разом з МТС

«МТС Україна» запрошує абонентів узяти участь в акції «Щасливий квиток на к/ф «Місія нездійсненна 5: Плем’я ізгоїв»!». Заради цієї стрічки Том Круз відмовився від головної ролі в новій кінороботі Гая Річі «Агенти А. Н. К. Л.», і вона перша, у якій глядачі побачать сцени, зняті новітньою камерою 6.5K Alexa 65. Прем’єра в Україні відбудеться 6 серпня 2015 року.

Для того щоб стати учасником акції, абоненту достатньо замовити послугу «Світ кіно» в період з 3 до 9 серпня. Кожен учасник акції не тільки отримує доступ до актуальної інформації про новинки кінопрокату, але й може стати власником кіносувеніра або двох квитків у кінотеатр на пригодницький блокбастер «Місія нездійсненна 5: Плем’я ізгоїв».

Переможців визначать шляхом випадкової комп’ютерної вибірки серед усіх абонентів, які мають активну передплату послуги «Світ кіно», оформлену до або в період проведення акції.

Для того щоб замовити послугу «Світ кіно», необхідно надіслати SMS з текстом 1 на номер 2810. Послуга доступна для абонентів МТС Контракту та МТС Передплати. Після її активації абоненту надається можливість завантажувати необмежену кількість контенту: інформацію про новинки кінопрокату, відео з кадрами фільмів, трейлери, постери, а також доступ до розкладу кінотеатрів, анонсів. Каталог оновлюється щодня. Детальніше про правила акції та послугу «Світ кіно» читайте на сайті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я