«МТС Україна» запрошує абонентів узяти участь в акції «Щасливий квиток на к/ф «Місія нездійсненна 5: Плем’я ізгоїв»!». Заради цієї стрічки Том Круз відмовився від головної ролі в новій кінороботі Гая Річі «Агенти А. Н. К. Л.», і вона перша, у якій глядачі побачать сцени, зняті новітньою камерою 6.5K Alexa 65. Прем’єра в Україні відбудеться 6 серпня 2015 року.

Для того щоб стати учасником акції, абоненту достатньо замовити послугу «Світ кіно» в період з 3 до 9 серпня. Кожен учасник акції не тільки отримує доступ до актуальної інформації про новинки кінопрокату, але й може стати власником кіносувеніра або двох квитків у кінотеатр на пригодницький блокбастер «Місія нездійсненна 5: Плем’я ізгоїв».

Переможців визначать шляхом випадкової комп’ютерної вибірки серед усіх абонентів, які мають активну передплату послуги «Світ кіно», оформлену до або в період проведення акції.

Для того щоб замовити послугу «Світ кіно», необхідно надіслати SMS з текстом 1 на номер 2810. Послуга доступна для абонентів МТС Контракту та МТС Передплати. Після її активації абоненту надається можливість завантажувати необмежену кількість контенту: інформацію про новинки кінопрокату, відео з кадрами фільмів, трейлери, постери, а також доступ до розкладу кінотеатрів, анонсів. Каталог оновлюється щодня. Детальніше про правила акції та послугу «Світ кіно» читайте на сайті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Будь ласка введіть ваше ім'я