Неділя, 14 Липня, 2024

Як не заблокувати свій Android на 72 години

Власники смартфонів з Android 5.1 можуть одного разу залишитися без свого телефона на 72 години, що дорівнює трьом дням. До цього може призвести незнання всіх особливостей безпеки при роботі з цією ОС. Причому Google не особливо рекламує цю функцію.

У березні 2015 року Google презентував нову функцію захисту гаджетів від крадіжки Device Protection, яку користувачі вперше побачили в Android 5.1 Lollipop. Частиною цієї функції є інструмент скидання Factory Reset Protection. Він активується на 72 години кожного разу, як тільки користувач змінить пароль свого акаунту Google та майже одночасно скине свій смартфон Android до заводських налаштувань.

Метою цього триденного блокування є дати власникові телефона час на повернення контролю над своїм обліковим записом Google та телефоном. По завершенні 72 годин Android все одно вимагатиме підключення до акаунту із введенням старого паролю.

Необхідність такого способу захисту з’явилась через те, що пароль до облікового запису Google можна змінити, не знаючи його. Для цього необхідно лише на певний час отримати доступ до смартфона жертви. При цьому двофакторна аутентифікація не допоможе, адже вона спирається зазвичай на SMS, яке прийде саме на цей мобільник.

Обійти блокування для простих користувачів неможливо. Якщо воно спрацювало, доведеться просто чекати три дні, маючи непрацездатний мобільний телефон. Підтримка в таких випадках не допомагає і також радить чекати.

Якщо вас не лякає можлива втрата апарата та акаунту, а не хочеться втрачати 72 години, тоді можна вимкнути Factory Reset Protection та Device Protection. Для цього активуйте інструменти розробника, тапнувши на пункті налаштувань «Про телефон» стільки разів, поки система не сповістить, що ви стали розробником. Далі перейдіть у розділ Enable OEM unlock та зніміть з нього позначку. Якщо такого пункту немає, то це може означати, що ваш гаджет не підтримує цю функцію або вона не активована виробником.

Зображення: Android Police

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися