Неділя, 14 Квітня, 2024

Vodafone став основним постачальником мобільних послуг для МАУ

Vodafone Україна став основним мобільним оператором авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України». Завдяки тому, що пропозиція від Vodafone є найвигіднішою серед мобільних операторів, авіакомпанія прийняла рішення не тільки продовжити, а й розширити співробітництво з оператором, у результаті чого у мережу Vodafone Україна було додатково переведено 350 SIM-карток. Тепер усі співробітники МАУ користуються якісним голосовим зв’язком та 3G-інтернетом у мережі Vodafone в Україні та Європі.

Леонід Полупан, начальник департаменту бізнес-ринку Vodafone Україна:

«Для МАУ ми надаємо ексклюзивний пакет послуг, що повністю відповідає специфічним запитам такого клієнта, як авіакомпанія. Наприклад, завдяки переходу на Vodafone Україна, минулого року МАУ зекономила на послугах роумінгу понад 50%. Символічно, що провідний авіаперевізник України, який надає послуги на міжнародних маршрутах, переважно в Європі, обрав зв’язок від найбільшого європейського бренду. Глобальна присутність Vodafone дозволяє надавати нашим клієнтам унікальні для українського ринку продукти та гарантувати високу якість послуг та обслуговування в Україні та за кордоном».

Євгенія Сацька, корпоративний прес-секретар МАУ:

«Ми в МАУ дуже раді, що Vodafone Україна став для авіакомпанії надійним партнером, який забезпечує нашим співробітникам високу якість зв’язку по всьому світі. Сподіваємося, що кооперація з таким потужним оператором буде тривалою та плідною».

Крім підключення нових мобільних номерів, Vodafone Україна працює над іншими проектами для МАУ – це фіксований зв’язок, роумінг-послуги у країнах присутності авіакомпанії, програми лояльності для абонентів Vodafone Україна та клієнтів МАУ.

На сьогоднішній день абонентам Vodafone доступна 3G-мережа, котра охоплює найбільшу кількість обласних центрів країни – це 19 обласних центрів та їхні передмістя: Київ, Ужгород, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Одеса, Херсон, Луцьк, Чернігів, Миколаїв, Суми, Полтава, Кіровоград, Дніпропетровськ, Рівне, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Харків. Детальна інформація про 3G покриття доступна на сайті.

Нагадаємо, що з 1 травня 2016 року Vodafone Україна розширює лінійку тарифів для бізнесу, пропонуючи українським компаніям відразу два нових тарифи Vodafone Red Business, які підійдуть керівникам і активним користувачам мобільного зв’язку. Детальніше про новини компанії – на сторінці.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися