Модернізація мережі МТС: Дніпропетровськ оцінив позитивно

Наш оператор продовжує поліпшувати свою інфраструктуру для задоволення потреб споживачів, для чого залучає також фахівців інших компаній. Споживачі Дніпропетровщини вже відчули на собі результати та скористалися ними одні з перших. Абоненти МТС цієї області стали передавати на 140% більше трафіку порівняно з минулим роком.

Загалом після оновлення обладнання та програмного забезпечення ємність мережі в Дніпропетровській області збільшилася на 50%. Це сприяло зростанню кількості абонентів МТС, яка в цьому регіоні виросла на 20%. Окрім цього, щодня користувачі даного регіону отримують і відправляють майже 2 ТБ інформації.

«Модернізацію мережі в Дніпропетровську та області ми проводили, чудово розуміючи зростаючий запит абонентів на data-послуги. Нам багато вдалося зробити: у першу чергу ми поміняли «серце» нашої мережі – комутацію і практично всю інфраструктуру, – зазначив директор Дніпровського територіального управління «МТС Україна» Андрій Терещук. – Ємність мережі зросла, користуватися мобільним інтернетом від МТС стало зручніше – ми бачимо, як росте трафік, кількість користувачів».

Найпопулярнішою тарифною пропозицією, за допомогою якого дніпропетровці «виходять» в інтернет, став тариф «Смартфон 0.50». Середній обсяг трафіку, який використовує абонент цієї лінійки тарифів за місяць, досягає 500 МБ. Навіть порівняно з абонентами інших орієнтованих на пересилання даних планів вони використовують в 3 рази більше трафіку щомісяця.

1 коментар

  1. С пятницы снова инет ушел в раздумья. А так было хорошо почти месяц.

Comments are closed.