Субота, 13 Липня, 2024

МТС готує Україну до 3G

Наша країна стає дедалі ближчою до повсюдної доступності швидкісного мобільного інтернету, а абоненти МТС зможуть його спробувати вже цього місяця. Для цього оператор модернізує свою мережу у Волинській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях. Він замінить все обладнання радіочастини мережі – базові станції та контролери – на сучасне обладнання збільшеної ємності.

Під час оновлення оператор також впровадить рішення, які виведуть комунікаційну інфраструктуру на наступний рівень. Завдяки цьому проекту, який триватиме декілька місяців, збільшиться пропускна здатність мережі Волині, Буковини та Івано-Франківщини.

Модернізація збільшить ємність мережі в 10 разів – це дозволить підключити більшу кількість базових станцій, що необхідно при розгортанні 3G. Пропускна здатність мережі також збільшиться, завдяки чому швидкість та обсяг пересланих даних зросте вдвічі. А використання сучасних інтерфейсів і технологій поліпшить якість голосових послуг та пересилання даних.

Перший етап модернізації мережі «МТС Україна» завершився в травні 2014 року і охопив Харків, Суми, Полтаву, Кіровоград, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів та Київ. Абоненти «МТС Україна» в цих регіонах вже отримали якіснішу зону покриття, поліпшений голосовий зв’язок та більш швидке пересилання даних. Останнє в цих регіонах зросло в середньому на 75%.

Модернізація мережі – це не лише поліпшення якості зв’язку та пересилання даних, а й великий інфраструктурний проект. Значущість останнього можна порівняти, наприклад, з будівництвом доріг. За останні два роки «МТС Україна» інвестувала декілька мільярдів гривень у телекомунікаційну інфраструктуру країни.

«Незважаючи на економічні труднощі, ми робимо те, що повинен робити відповідальний бізнес для своєї країни: інвестувати, створювати робочі місця, поліпшувати сервіси і таким чином заохочувати інших потенційних інвесторів – як зовнішніх, так і внутрішніх, – вірити в Україну та її потенціал, – зазначає директор Західного територіального управління «МТС Україна» Сергій Самокрик. – Інвестуючи в мережу, ми водночас забезпечуємо замовленнями місцеві компанії, допомагаємо їм підвищувати кваліфікацію персоналу. Тобто, наші інвестиції працюють на рівні місцевих громад та місцевого бізнесу».

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися